Link Ekle          
            Reklam Verin          

 
   
 
  Club Lykia World Ölüdeniz-Fethiye
   
 

   
 

 

 

 

Daha fazlasını arayanlar için...

Residence, bir otelin konforuyla bir tatil köyünün olanaklarını birleştirmekte olup, konfor ve rahatlığı arayan bireyler ve çiftler için idealdir.

Tüm yıl hizmet veren Residence Bölümünde; balkon veya teras, küvetli banyo, minibar, uydu TV ve internet bağlantısının bulunduğu ve sıcak yaz ayları boyunca klima hizmetinin sunulduğu 266 geniş oda mevcuttur.

Dünyanın mükemmelliklerinin tadına varın...

LykiaWorld Ölüdeniz'de tüm misafirlere açık olan on restoran arasından seçeceğiniz birinde gönlünüzce yemek yiyebilir ve şarabınızı yudumlayabilirsiniz. Üç ana restoranın yanı sıra dünyanın her yanından özel mutfakların örneklerinin sunulduğu beş özel restoran ve özellikle çocuklara hitap eden iki çocuk restoranı da bulunmaktadır. Tam pansiyon konaklama; Residence veya Village ana restoranlarında sunulan kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğini içermekte olup, öğle yemeği ve akşam yemeği deniz kenarında yer alan Marina restoranında da sunulmaktadır.

Tam pansiyon, aynı zamanda yemeklerde ikram edilen şarap, bira, meyve suyu ve meşrubat ile maden suyunu da içermektedir.

Ana restoranlar uluslararası mutfakların leziz örneklerini sunmakla birlikte, spesiyal restoranlarımızda arzu edenler için küçük bir ilave ücret karşılığında ‘a la carte’ menü de sunulmaktadır. Blue Buddha’da Uzakdoğu’nun oryantal tatlarına varın, İtalyan restoranımız Vinoegusto’da "annenizin alıştığınız yemeklerini" andıran Akdeniz yemeklerini deneyin, Sofra’da geleneksel Türk mutfağını tadın, Neptün’de deniz ürünlerine dalın veya Kampei Sushi restoranında ve Tepenyaki japon yemeklerinin lezzetini keşfedin.

Tatil sırasında erken kalkmayı sevmeyenler için, Village ana restoranda saat 13:00’e kadar kahvaltı servisi mevcuttur.

Village ana restoranda 14:30 - 17:00 saatleri arasında Snack Büfede aperatif de sunulmaktadır. Tüm LykiaWorld restoranlarında yağ oranı düşük alternatifler ile çocuklar için yüksek sandalyeler de bulunmaktadır.

Restoranlarımız:

 • Village Ana Restoran
 • Residence Ana Restoran
 • Marina Restoran
 • "Sofra" Türk Restoranı
 • "Vinoegusto" à la Carte Restoran
 • "Neptün" Balık Restoranı
 • "Blue Buddha" Uzakdoğu Restoranı
 • "Kampai" Sushi Restoranı
 • Teppanyaki Restoranı
 • Lykia Çocuk Restoranı
 • Çocuk Cenneti Restoranı


 

  İletişim Bilgileri  
  Tel:   0 252 617 02 00  
  Fax:   0 252 617 03 70  
  E-mail:   lykia@lykiaworld.com  
  Web:   www.lykiagroup.com  

 

 

 

 

fotos videos kostenlose

 

 

info@allhotelsinfethiye.com

© 2007 All Hotels in Fethiye, All rights reserved.

Designed  by SARI
Web Design

 

Otobüs Firmaları Fethiye otelleri  Rent A Car Fethiye Apart hotel fethiye  dijital saat termometre  Toronto rent a car